Kontakt


Ośrodek Pomocy Społecznej w Czempiniu

ul. Parkowa 2
64-020 Czempiń
tel. 61/28-26-767, 61/28-26-301
fax. 61/885-57-67
Powiat: kościański
Woj.: wlkp.
NIP: 785-12-85-822
Regon: 632003029
godziny pracy: poniedziałek 8-16, wtorek 7-15, Środa 7-15, Czwartek 7-15,
Piątek 7-15
e-mail: czempin@pomost.poznan.pl lub sekretariat@ops.czempin.pl
Adres strony internetowej: www.czempin.opsinfo.pl

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czempiniu

Zdzisława Lehmann zdzislawa.lehmann@ops.czempin.pl

Godziny przyjęć interesantów: przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach od 13-tej do 15-tej

Tel: 61/28-26-301

Pracownicy socjalni

Janicka Katarzyna katarzyna.janicka@ops.czempin.pl

Pokój nr 8
Tel. wew. 108

Rejon: Betkowo, Borowo - 2, ul. Kolejowa -1, ul. Polna, ul. Kościelna, ul. F. Chopina, ul. M. Konopnickiej, ul. A. Mickiewicza, ul. B. Prusa, ul. Śremska, ul. Żeromskiego, ul. Nowa, ul. Chłapowskiego, ul. Kiełczewskiego, ul. Komorowicza, ul. Sokolnicza, ul. J. Wybickiego, ul. Wiatrakowa, Pl. Zielony Rynek, ul. Powstańców Wlkp., ul. Ogrodowa, ul. Kościańskie Przedmieście, ul. Krańcowa, ul. Strumykowa, ul. ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Raruszowa
...............................................................................

Kowal Marcin marcin.kowal@ops.czempin.pl

Pokój nr 8
Tel. wew. 108

Rejon: Piotrkowice, Stary Gołębin, Borowo, Tarnowo Nowe, Rakówka, Donatowo, Betkowo - 1, Słonin, ul. Zachodnia, ul. Marciniaka, ul. 10 lecie RKS, ul. Przedszkolna, ul. Wodna, ul. Przytorze, ul. Malinowa, Gorzyce, Nowy Gołębin, Gorzyczki

...................................................................................................

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ
Katarzyna Szczempek katarzyna.szczempek@ops.czempin.pl
Pokój nr 9
tel.wew. 109

........................................................................................................

Grebin Dorota dorota.grebin@ops.czempin.pl

Pokój nr 10
Tel. wew. 110

Rejon: Stare Tarnowo, Jarogniewice, ul. Długa, ul. Kręta, ul. Rynek, ul. Poznańskie Przedm., ul. Czereśniowa, ul. Wiśniowa, ul. Śliwkowa, ul. Gruszkowa, ul. Północna, ul. Kasztanowa, ul. Słowackiego, ul. Podgórna, ul. Wspólna, ul. Łąkowa, ul. Krótka, ul. Kolejowa, ul. Borówko Stare, ul. Kuczmerowicza, ul. Parkowa, ul. Borówko Nowe.

...................................................................................................

Stępień Hanna hanna.stepien@ops.czempin.pl

Pokój nr 10
Tel. wew. 110

Rejon: Głuchowo, Piotrowo I i II, Zadory, Srocko Wielkie, Maruszkowo, Roszkowo, Piechanin, Jasień, ul. Tarnowska, , ul. Towarowa, ul. Spółdzielców, ul. Jeździecka, ul. Dojazd, ul. Kwiatowa, ul. Przelot, ul. Rolna, ul. Zaułek, ul. Stęszewska, ul. M. Konopnickiej - 1, ul. Wiśniowa - 1, Sierniki, Bieczyny

Świadczenia Rodzinne, Fundusz Alimentacyjny, Karta Dużej Rodziny, 500+

Pokój nr 1 i 2
Tel wew. 101

Badowiec Daria daria.badowiec@ops.czempin.pl

Kasprzak Małgorzata malgorzata.kasprzak@ops.czempin.pl

Magdalena Migdałek-Wawer magdalena.migdalek@ops.czempin.pl

Sylwia Zimlińska sylwia.zimlinska@ops.czempin.pl

Patrycja Walkowiak-Kowal patrycja.kowal@ops.czempin.pl

Księgowość, kadry i płace

Główny księgowy
Regina Tomczak regina.tomczak@ops.czempin.pl
Pokój nr 6
Tel. wew. 106

Dorota Tomczak dorota.tomczak@ops.czempin.pl
Pokój nr 7
Tel. wew. 107

Starszy Inspektor
Lidia Haremza lidia.haremza@ops.czempin.pl
Pokój nr 7
Tel wew. 107

Sekretariat

Milena Ceglarek milena.ceglarek@ops.czempin.pl
Pokój nr 5
Tel. 61/28-26-767

Asystent Rodziny

Rybczyńska Aleksandra aleksandra.rybczynska@ops.czempin.pl
Pokój nr 3
Tel. wew. 103

przejdź do góry...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czempiniu. ul. Parkowa 2, 64-020 Czempiń, tel.: 61/28-26-767, 61/28-26-301, faks: 61/28-26-767

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji